Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O nás….

 

        Vítáme Vás v chovatelské stanici mainských mývalích koček Stříbrná perla, CZ.

        Název stanice vznikl podle naší první překrásné stříbrné kočičky Candy, kterou jsme si jako vánoční dárek pořídili od paní Věrky Doležalové z CHS Chiquita a spol.,CZ.

        Žijeme v rodinném domku, kde všechna naše zvířátka mají neomezený pohyb a jsou plnohodnotnými členy rodiny. Bydlíme v Horce nad Moravou poblíž Olomouce. Naši Candy jsem si původně pořizovali na mazlíka. Po přemlouvání paní Doležalovou, že máme úžasnou kočičku, jsme se nakonec rozhodli a zúčastnili naší první výstavy v Uherském Hradišti, kde Candy získala ocenění CAC a bylo rozhodnuto. Stala se z ní krásná chovná kočička – „zakladatelka“ naší stanice.

        Koťátka z našeho chovu jsou 3x odčervená, 2x očkována. Jsou krmena granulemi Royal Canin, masovými kapsičkami (u nás jsou velmi oblíbené kapsičky Felix), a pro zpestření syrovým kuřecím nebo hovězím masem, sýrem, tvarohem…

        Samozřejmostí je kompletní veterinární péče, kterou nám kdykoliv zajišťuje MVDr. Vojtěch Návělek z Olomouce.

        Koťátka jsou od narození v úzkém kontaktu s členy domácnosti, což se příznivě odráží na jejich povaze. Jsou zvyklá na děti, psa, mazlivá, čistotná (naučená na kočičí WC).

        Při předání kotěte je sepsána řádná kupní smlouva; koťátko od nás dostane PP – mazlíček pouze kopii PP (originál až po provedení kastrace dle kupní smlouvy), očkovací průkaz a výbavičku do začátku. 

        Koťátka od nás odcházejí zdravá a snažíme se jim zajistit ty nejlepší „páníčky“.

        Rádi zůstaneme se všemi novými majiteli i nadále v kontaktu (očekáváme alespoň jednou za rok krátkou zprávu s fotkou o tom jak se zvířátku daří), v případě potřeby se snažíme pomoci nebo poradit.

        Já sama jsem velmi vděčná za pomoc, kterou mi paní Věrka Doležalová poskytla a hlavně i nadále poskytuje a bez níž by nikdy naše stanice nevznikla. Doporučuji navštívit stránky její CHS Chiquita a spol.,CZ (viz. odkazy).  Moc děkujeme za krásnou kočičku!!!!

        Budeme se těšit na případnou Vaši návštěvu a děkujeme za čas strávený na našich stránkách.

 

TOPlist
aktualizováno: 11.05.2015 07:02:13